Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego biura podrozy bankrutuja

Dlaczego biura podrozy bankrutuja

Planuje rozpoczęcie gospodarstwie lub Pomóż rolnicze Prosper Rozważmy Agroturystyka a to ważna wskazówka

To pokrzepiające, aby usłyszeć o coraz więcej gospodarstw zwiększając swoje dochody – czasami nawet przez sześć cyfr w roku – właśnie poprzez otwarcie się na kilka weekendów w roku dla agroturystyki – gospodarzem społeczności i turystów w gospodarstwie. Spędziliśmy lata słuch o uleganie gospodarstw, a teraz, jak zmaga się z Wall Street, gospodarstwa o różnej wielkości, które dodają element agroturystycznego donoszą sukces finansowy.

przykłady Agroturystyka (czasem pisane „agrotoursim”) obejmują dając wycieczki do młodzieży szkolnej za około 5 $ na głowę, trzymając dożynki do głównej uprawy takie jak słoneczniki, melony lub jabłek, lub po prostu działa znajome u-pick.

Dlaczego biura podrozy bankrutuja

Agroturystyka stała się tak skuteczne, nawet dla bardzo małych gospodarstw areał, że tych, którzy chcą uruchomić farmę i szukając informacji na temat jak założyć farmę często dodając agroturystyka ich małej wsi biznes plan od samego początku uruchomienia farmy. Zważywszy, że hodowle pokoleniowe, które nigdy wcześniej rozważane agroturystyka również robić.

Czy dopiero zaczynasz farmę lub myślenie o dodanie małego biznesu wiejskiego do istniejącego gospodarstwa rolnego, należy pamiętać, to wskazówka: to solidne podstawy dla nowego przedsięwzięcia agroturystyki może być zbudowany przez uruchomienie małe. Niektóre gospodarstwa gospodarzem tysiące ludzi w sezonie jesień żniwa jako lukratywny małego biznesu w ich obszarach wiejskich, podniesienie przychodów brutto swoim gospodarstwie poprzez 500.000 $ lub więcej, ale nie ma wiele do zorganizowania tak dużej imprezy, a te obecnie bogatsi właściciele farm małej rodziny często rozpoczęła mała, aby zdobyć doświadczenie i upewnij się, że przedsięwzięcie było przyjemne i kontroli.

Artykuł dzięki: projektowanie logotypu