Pages Menu
Categories Menu

Mazury cud natury – gdzie warto pojechac

Mazury cud natury - gdzie warto pojechac

– Większość z nas będzie żył na emeryturę, co oznacza, musimy obniżyć nasz styl życia

Wielu z nas są tak zajęci mieszka ten oczekiwany tryb życia, nie mamy czasu, aby zastanowić świadczymy usługi malowania mieszkań się, czy naprawdę jest to, co naprawdę chcemy się z naszego życia. Co to jest, że naprawdę sprawia, że ??jesteśmy szczęśliwi?

Mazury cud natury - gdzie warto pojechac

Ale co to jest szczęście? Szczęście jest trudne do zdefiniowania, jak słowo dla różnych ludzi oznacza to różne rzeczy. Dla mnie bycie szczęśliwym oznacza po prostu bycie w zgodzie z samym sobą. Będąc w pokoju dla mnie oznacza wiedząc, co cenię, wiedząc, co jest ważne dla mnie i mój czas przydzielania tych dziedzinach mojego życia. Z poczuciem, że robię różnicy w obszarach o moim życiu, że wartość. Że nie są zbyt zainteresowani aspektów mojego życia, których nie można kontrolować. Z czasem odkryłem, co sprawia, że ??jestem szczęśliwy. Odkryłem to, co jest dla mnie ważne. Wiem, co mnie obchodzi, a czego nie obchodzi. Wiem, jak chcę coś zmienić w tym świecie. Wiem, co ciągnie moje struny serca. Wiem, co mnie nagradza, i sprawia, że ??czuję ciepło w środku. Ja też wiem, że jestem pod kontrolą, a ja wybrałem się prowadzić życie, które czyni mnie szczęśliwym. Czuję spokój, ponieważ jestem w kontroli własnego szczęścia.

Mój mąż i ja właśnie wróciliśmy z niesamowite nurkowania wakacje Vanuatu. W 2006 roku, naród Island Pacific zdobyła znakomitą tytuł najszczęśliwszym miejscem na ziemi, zgodnie z „Światowy Indeks Szczęścia”. Ale oprócz palmy, plaże, świeżej żywności ekologicznej i średnią temperaturą 28 w okresie letnim, a 23 w okresie zimowym, to dlaczego jest tak dobrze tam życie?

Mazury cud natury - gdzie warto pojechac

Jednym z czynników, które sprawia, Vanuatu takie szczęśliwe miejsce jest ludzi; mają swobodny stosunek do życia codziennego.

„Życie nie jest przeżywany w tak szybkim tempie, jak wiele kultur, wszystko odbywa się w czasie, gdy w sposób naturalny podjąć.
Artykuł dzięki: