Pages Menu
Categories Menu

Kiedy dziecko na wakacjach choruje

Kiedy dziecko na wakacjach choruje

Moms pracy vs. Stay-at-Home Moms, zatrzymajmy Debata o siebie i Debata System Zamiast!

Mogłem niemal finansować edukację moich dzieci w przyszłości, gdybym otrzymał pieniądze za każdym razem słyszałem kobiety mówią: „Chciałbym móc pozwolić sobie na pobyt cały czas w domu.” Czasami można rozpoznać kilka kobiet pracujących czyni to oświadczenie, aby uniknąć wyroku ze świata stay-at-home rodziców (i nie powinien czuć się w ten sposób).regeneracja wałów motocyklowych Jednak większość z tych kobiet naprawdę wolę być w domu, a są dni uwięziony w pracy „komórki” i uczucie spędzać popełnione za życia.

Przede wszystkim chciałbym podkreślić, że nie mam zamiaru dołączyć plusy i minusy obu stronach tej debaty. Byłem zarówno pracującą matką, a matka stay-at-home. Myślę, że obie mają swoje wady i zalety. Mam jednakowo kochał i nienawidził, zarówno w danym dniu!

Kiedy dziecko na wakacjach choruje

Kiedy pracowałem w sprzedaży i marketingu, kochałem możliwość poznania nowych ludzi, negocjować, aby zamknąć ofertę, aby otrzymać zadanie, cel, termin i aby móc rozpocząć i zakończyć projekt. Najtrudniejsze przejście do pełnego czasu „mama” świat dla mnie jest to, że żadne zadanie lub projekt nigdy nie wydaje się kompletna. I sprawiają, że posiłek i to szybko zjedzone. Robię i posprzątać po kolejnym posiłku, a drugi posiłek tylko być witany przez wniosków o wiele improwizowanych przekąsek. Robię pranie, i to zużyte, zabrudzenia i musi być ponownie wykonane. Myję naczynia, podłoga, oczyścić dom, aw ciągu kilku godzin moja ciężka praca to wszystko cofnąć. Odnosi się to do większych projektów, a także, jak przeprowadzał reorganizację szafki, szafy, szuflady i, chociaż przynajmniej zwykle kupuje mi kilka dni do dumy i satysfakcji, a nie tylko na kilka godzin.

Jednak, mimo że moje zadania nie mogą wydawać się osiągnąć, mój dom nie tak czysty, jak czuję, że jest rzekomo, są dni, kiedy gram z moimi dziećmi, śmiejąc się, przytulanie, ich składowania i myślę, że tęskniłem za chwilę , Codziennie one rosną i zmieniają się i staje się trudniejsze do zapamiętania, co byli jak miesiąc przed, jednak rok wcześniej.
Artykuł trener personalny gdańsk dzięki: