Pages Menu
Categories Menu

Zabytki na liscie UNESCO w Polsce

Zabytki na liscie UNESCO w Polsce

Wierzę, że każdy może osiągnąć swoje marzenia w życiu. Dla mnie marzeniem jest po prostu nie zostało jeszcze zrealizowane rzeczywistością. Jeśli można obraz tego, co swoje marzenia będzie wyglądać, to opisać słowami, jak i rozbicie go na stylowe drewniane okno mniejsze cele, które można pracować w każdym miesiącu, to już nie jest sen. Będzie to stać się rzeczywistością tak długo, jak skupić się na swoje cele i podjąć działania.

Jednak to, co znalazłem to, wielu ludzi tak naprawdę nie myślał o tym, co naprawdę chcą od życia. Jak można podjąć kroki w kierunku swoich marzeń, jeśli nie pracowali się, co idealne życie naprawdę wygląda?

Społeczeństwo, w którym żyjemy często tworzy oczekiwanie, jak powinniśmy żyć. Społeczeństwo często prowadzi nas ścieżką to, iż mamy do naśladowania.

W naszym zachodnim społeczeństwie, ścieżka często idzie mniej więcej tak:

– Idziesz do szkoły

– Można uzyskać wyższe wykształcenie na przykład pójść do college’u lub uniwersytetu

– Jeśli masz okazję, można zdecydować się na podróż przed natur obowiązki kopać

– Możesz dostać pracę

Zabytki na liscie UNESCO w Polsce

– Z biegiem czasu, można awansować lub zmienić pracę i zarobić wyższy dochód

– Wyjść za mąż

– Kupić dom

– Mieć dzieci

– Po drodze można kupić wyroby konsumpcyjne, na przykład samochód, meble, duży telewizor z ekranem domowego systemu stereo

– Starasz się płacić rachunki w stylu życia i zachować równowagę między karty kredytowej zadłużenia, kredytów hipotecznych i zarobki

– Kupić większy dom, nowszy samochód

– Wzdłuż drogi jesteś zawsze dąży do zrównoważonego stylu życia: jak zachować zdrowie, dobre odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, posiadające zainteresowań lub hobby, jakość czasu spędzać z rodziną i przyjaciółmi, jest zaangażowany w społeczności, i mam nadzieję korzystających swoją pracę bez konieczności pracy absurdalnie długie godziny, aby zapłacić za życia zostałeś prowadzącej.

Artykuł dzięki: