Pages Menu
Categories Menu

Ubezpieczenie wakacyjne – czy warto je wykupic

Bałtyk nie może być lokalizacja cruise, że zaraz wyskoczy na myśl, jednak podróż do regionu Morza Bałtyckiego jest warta zważywszy na luksusowy wyjazd z różnicy. Dla fascynujących doświadczeń kulturalnych, a niektóre wybielanie zębów gdańsk z najpiękniejszych miast w Europie, kraje bałtyckie są doskonałe. Jest tak wiele do zrobienia i tak wiele do zobaczenia, że ??można czuć się rzucili się zobaczyć to wszystko. Oto lista 5 trzeba zobaczyć zabytki w miastach bałtyckich, które miejmy nadzieję uczynić swój czas ze statku jako luksusowe i relaksujące, jak swojego czasu na to.

Mała Syrenka w Kopenhadze

Symboliczna rzeźba można znaleźć w Langelinie, piękne molo, promenada i park bardzo blisko do centrum miasta. Jest on oparty na baśni duńskiego przez lokalne legendy Hans Christian Andersen, gdzie syrena jest gotów zrezygnować z życia w morzu z miłości do człowieka człowiekiem. Jako symbol osiągnięć literatury duńskiej, to jest warte odwiedzenia.

Suomenlinna w Helsinkach

Wizyta w co kiedyś było największym twierdzy morskiej na Bałtyku jest krótki prom jeździć daleko, ale to spektakularne widowisko. Katakumby i stare fortyfikacje wymieszać z restauracji i terenów, które są doskonałe na pikniki, dzięki czemu podróż do Suomenlinna idealne miejsce na smak fińskiej historii.

Ermitaż w Petersburgu

Do centrum Sankt Petersburga znajduje się wiele miejsc światowego dziedzictwa UNESCO, a to jest jeden z najlepszych. Sam Hermitage to wspaniałe dzieło architektury, a wewnątrz można znaleźć bezcenne malowidła przez m.in. Da Vinci, Michealangelo i Rembrandta. W muzeum znajduje się ponad 3 miliony sztuk z całego świata, więc jest dużo do zobaczenia.

Archipelag w Sztokholmie

Naturalne piękno szwedzkiego miasta nie powinny iść niedoceniona. Samo miasto składa się z 14 wysp połączonych około 50 mostów, a ten rodzaj krajobrazu nadal z archipelagu, który składa się z około 24.000 wysp. To sprawia, że ??dla dobrej zabawy w postaci zwiedzaniem wyspy i promy mogą zabierać pasażerów cały archipelag.

Średniowieczne Stare Miasto w Tallinie

Tallin słynie z zabytkowego centrum miasta, która jest wypełniona brukowanych uliczek i średniowiecznych domów, wspaniale zachowanych do stolicy. Bardziej nowoczesne budynki występują obok Starówki ale budynki 15 do 17 pozostają nienaruszone w zwartej powierzchni łatwo zbadać na piechotę. Popijając kawę i oglądanie go w świat w Plac Ratuszowy, średniowiecznym placu, jest to wspaniały sposób na spędzenie popołudnia.

Ten artykuł został napisany przez Thom Sanders w imieniu Reader Ofert. Oferują one wspaniałą gamę bałtyckich doświadczeń wycieczkowych, w tym wielkich luksusowych rejsów.

Artykuł dzięki: