Pages Menu
Categories Menu

Dom nad jeziorem – raj dla wedkarzy

Dom nad jeziorem - raj dla wedkarzy

Położony nad brzegiem pięknego jeziora LBJ, ośrodek podkreśla wspaniałe widoki na jezioro Hill Country, jak również oferuje pełną przystań. Choć może to być trochę chłodno, aby jet-ski, łagodne zimy oznaczają ryby lub po prostu zwiedzania jeziora na łodzi jest jeszcze opcja! I trzy mistrzostwa Hill Country pól golfowych, można łatwo zamienić dzień relaksu na dni słońca i zabawy.toczenie cnc

Dom nad jeziorem - raj dla wedkarzy

Jeśli były naprawdę dobre w tym roku, zasługujesz na wizytę słynnego jeziora Austin Spa. Położony obok spokojnych wodach jeziora Austin, spa to luksusowy uczta dla ciała i umysłu. Miejsce numer jeden docelowy spa publikacjami takimi jak Conde Naste i Travel + Leisure, Hill Country mieszkańcy nieruchomości są w stanie wykorzystać tę zdumiewającą SpA jako wyciągnięcie ręki dzień lub dłużej „stay-kationów” z małym kosztem podróży. I na szczęście dla nich, jak to jest spa, które jest prawdziwym odpust, zarówno w leczeniu, jak i kosztów. W przypadku dłuższych pobytów, rezerwacji bujny pokój z widokiem na ogród lub jeziora. Spa oferuje wiele możliwości wypoczynku, takich jak Culinary Experiences lub przydatności zorientowane na wakacje do skoku, począwszy że rozdzielczość noworoczny żyć zdrowiej. zapoznaj się z naszą ofertą Albo naprawdę pieścić się z mieszaniną kuchni, fitness i wiele zabiegów, aby rozpocząć nowy rok mecz świeżego ciała i umysłu. Na dzień gości, a la carte dostępne są zabiegi takie jak odmładzające Coffee Scrub i masażu lub masażu Lakehouse rzeka Rock.

Dom nad jeziorem - raj dla wedkarzy

Czy odwiedzając lub żyjących w Hill Country to wakacje, nie zapomnij dodać odprężyć się na liście „do zrobienia” z wizytą w spa Hill Country.

Artykuł dzięki: