Pages Menu
Categories Menu

Czym się sugerowac wybierajac biuro podrozy

Czym się sugerowac wybierajac biuro podrozy

Ciepłym krystalicznie czystej wody są idealne do uprawiania sportów wodnych takich jak nurkowanie i jazda na nartach wodnych, natomiast wnętrze wyspy jest idealnym miejscem do spacerów, wędrówek i wycieczek obserwowanie ptaków.

Cypr Fakty

Czas: 2 godziny przed Wielkiej Brytanii

Lot Czas: 4-5 godziny z Wielkiej Brytanii

Waluta: Euro

Język: grecki w południowej części Cypru. Turecki w północnej części Cypru. Jednak język angielski jest powszechnie używany w hotelach i restauracjach.

Jedzenie i napoje: Jedzenie jest tańsze niż w Wielkiej Brytanii. Napoje są tanie w większych ośrodkach. Każdy z głównych ośrodków posiada restauracji i barów gastronomicznych do brytyjskich smaków ale goście powinni spróbować http://www.plisy-rolety.pl tradycyjnej „meze” (około tuzina małych dań do dzielenia się), aby uzyskać smak lokalnych specjałów. Dla najlepszej greckiej i tureckiej żywności odwiedzić jedną z wielu rodzinnych tawern.

Emma Healey jest współzałożycielem i właściciel holidayholiday.co.uk specjaliści od wczasów last minute i wakacji na całym świecie przeznaczenia. Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie mojego artykułu i należy uważać na więcej moich artykułów jak im piszących blogi wiele podróży i kilka świetnych tematów wkrótce.

Artykuł dzięki: