Pages Menu
Categories Menu

Agroturystyka idealna na wakacje z malym dzieckiem

Agroturystyka idealna na wakacje z malym dzieckiem

Cypr, trzecia największa z wysp Morza Śródziemnego i mityczne miejsce narodzin Afrodyty, znany jest jako wyspa miłości. Jedna na pięć par z Wielkiej Brytanii wybrać się wziąć ślub za granicą z Cypru jest idealnym miejscem dla ślubów i romantycznych przerw podobne. Z ponad 300 słonecznych dni w roku i regularne loty z Wielkiej Brytanii to nic dziwnego, że ta piękna wyspa jest tak popularny wśród Brytyjczyków.www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php To naprawdę romantyczne miejsce na pobyt jest wioska Kalopanayiotis w Marathasa Valley na przedziale Troodos Mountain. Położony nieco ponad 40 mil od Nikozji i Limassol, główną atrakcją jest klasztor Lampadistis, strona UNESCO. Inne atrakcje tego romantycznego wsi są sprężyny siarki, młyny wodne, piękne wiecznie zielone doliny i tradycyjna architektura.

Jest coś dla wszystkich, aby cieszyć się z wizytą na Cyprze w lutym. Temperatury w tym czasie średnio rocznie około 18C, idealny na luksusowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, pobyt w odrestaurowanym górskim hotelu Village Boutique, rozpieszcza na jednym z wyspy wielu uzdrowisk, badając historię starożytną i celny wyspa na uboczu lub odwiedzić miejsce http://renmak.pl/ narodzin starożytnej greckiej bogini miłości i piękna.

Agroturystyka idealna na wakacje z malym dzieckiem

Dla prawdziwie romantycznego doświadczenia szlakiem Afrodyty tym patrząc w pięknych czystych wodach otaczających „Skała Afrodyty” na wybrzeżu w Pafos. Mówi się, że pływanie wokół skały na północy będzie można młodszy o rok, na każdym okrążeniu pływać! Kontynuuj swoją podróż do Łaźni Afrodyty ” w Polis (kilka minut jazdy), gdzie Legenda głosi, że jest to miejsce gdzie Aphrodite uwieść Apollo.

Zafascynowany jej gościnnością, zachwycających górskich wioskach i pięknego wybrzeża, Cypr odwiedza rocznie ponad 2 miliony ludzi. Od rodzinnych ośrodkach dla uzdrowisk światowej klasy, przystanie, wielokrotnie nagradzany pól golfowych, agroturystyka, szlaki żywności i wina, wyspa ma coś dla każdego.
Artykuł dzięki: