Pages Menu
Categories Menu

Weekendowy splyw kajakowy

Weekendowy splyw kajakowy Mają 83 różnych wysp, ludzie mówią wieloma językami, ale wszyscy żyją w harmonii i czuć się link do siebie i kulturze . Życie jest bardzo spokojny. „

„Mają wyjątkową jakość. Nie ma niechlujstwa emocje są tak prawdziwe powitać Cię w ich kraju, ich życiu i ich domach.adwokatsprawykarne.pl

Choć mieszka w Vanuatu, dobrze podróżował mężczyzna był kiedyś wyrzucona przez trzy tygodnie w jednym z najbardziej odległych wysp z jego 10-letniego syna, z powodu sporu lotniczej.

Weekendowy splyw kajakowy

Bez sklepów i nigdzie się zatrzymać, były pod opieką miejscowej ludności. Pewnego dnia natknął się na młodego człowieka lokalnego, który właśnie powrócił na wyspę po studiach na Uniwersytecie angielskim.

„Zapytał młodzieńca lokalnej, co zamierza zrobić ze swoim życiem teraz i po prostu wskazał na jego wędką i powiedział:” to „. Mógł być jednym z najlepiej zarabiających w Vanuatu gdyby chciał, ale był zadowolony ze swoim prostym życiu i nie chce niczego innego.

Weekendowy splyw kajakowy

Ilekroć wracam od pięknej wypoczynku, zawsze zastanowić się, gdzie moje życie jest teraz. Uważać, że nie jestem tak zajęty tworzeniem i żyć gorączkowy tryb życia: jeden, który nie czyni mnie szczęśliwym. Zwykle jest to proste rzeczy w życiu, które naprawdę czynią nas szczęśliwymi. Musimy uważać, aby nie komplikować nad naszym życiem i być tak zajęty, zajęty, zajęty, że są pobierane z tych rzeczy, które są tak wyjątkowe dla nas.

W tym momencie, chcę, aby zacząć myśleć o tym, gdzie życie jest teraz. Jakie są twoje marzenia? Jaka jest Twoja definicja szczęścia? Przez swoją definicję szczęścia, jesteś obecnie szczęśliwy?

Artykuł dzięki: