Pages Menu
Categories Menu

Szkalkiem polskich stolic

Szkalkiem polskich stolic

Rosnące w pianie koguta, łatwego życia, przyrody i świeże powietrze – to swoiste uroki agroturystyki. Turystyka wiejska i agroturystyka staje się coraz bardziej popularny w Karelii, Ałtaju, region Leningrad, obwodu kaliningradzkiego i niektórych innych regionach Rosji. Zwiedzający oferowane są tradycyjne potrawy rosyjskie: miód, kwas chlebowy, kaszy (rosyjski kasza) oraz Barszcz wykonane z ekologicznych produktów żywnościowych.http://www.cukierniacieslikowski.pl/galeria-tortow Turyści chętnie uczestniczą w zajęciach gospodarskich, począwszy od zbierania jagód i warzyw lub karmienia zwierząt, poznawanie tradycji rosyjskiej wsi. Podczas swoich wakacji uczą się rzemiosła i są zaangażowane w wiele innych zajęć gospodarskich: krów mlecznych, wyplatanie koszy wierzby, jazdy konnej lub jazdy ciągnika w terenie.

Szkalkiem polskich stolic

Mieszkańcy miasta, które chcą uciec od zgiełku miejskiego życia i tęsknota za świeżym powietrzem i wiejskiej ciszy chętnie spędzają urlop w gospodarstwach wiejskich położonych w obwodzie kaliningradzkim. Rolnicy zaprosić swoich gości do udziału w połowach lub myśliwskich przygód.

Szkalkiem polskich stolic

W Baszkirii, właściciele gospodarstwa agroturystycznego z przedłużonym Boursian zaprosić swoich gości Płyty żebrowe korytkowe DKZ do spędzenia wakacji w tradycyjnym rosyjskim domu z pięknym ogrodem, banya (tradycyjna rosyjska wanną) i stodoły. organizuje również wycieczki do Shulgantash rezerwatu przyrody, jazda konna wycieczki lub wycieczki na łodziach napędzanych wiosłami, zbierając zioła lecznicze, grzyby i jagody. Podczas pobytu w Kutan, innym gospodarstwie agroturystycznym podtrzymywane Baszkirskiego, turyści mogą skosztować miodu z lokalnym podwórku pszczół, medovukha (tradycyjna rosyjska napój z sfermentowanego miodu i wody), wziąć udział w zajęciach rybołóstwa i polowania, niedźwiedź´s szlaków turystycznych lub dowiedzieć się o pszczelarstwie.

Artykuł dzięki: